KONST / Litografier / Färglitografi 11554101
nr 1155 4101
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Marin, signerad och numrerad 138/150, motivet: 50x41
Utrop:
500 kr
måndag 15 januari 2018
kl 20:45:23
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner